بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

اگر بینی گوشتی دارید، باید حساسیت بیشتری در انتخاب پزشک داشته باشید. جراحی بینی گوشتی، با توجه به روشی که پزشک برای درمان استفاده می‌کند‌، نتیجه‌های متفاوتی خواهد داد. بهتر است برای جراح بینی گوشتی خود به دنبال یک جراح بینی  خوب باشید. اگر در تهران زندگی می‌کنید، پزشکان بیشتری می‌شناسید. بینی شما گوشتی است و باید به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در تهران بگردید. در انتخاب جراح بینی گوشتی، باید مسائل مختلفی را در نظر داشت. ما در این مقاله، به بررسی چند نکته مهم در رابطه با انتخاب جراح بینی گوشتی در تهران خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

مشاوره با بهترین جراح بینی گوشتی چگونه است؟

همه‌ی ما دوست داریم بینی ما بعد از عمل زیبایی،‌ حالتی ایده‌آل به خود بگیرد. آیا جراح بینی می‌تواند همه‌ را فارق از وضعیت فعلی بینی آنها به این آرزو برساند؟ مسلما یک عمل جراحی به عوامل متعددی بستگی دارد. وجود همه‌ی فاکتورها در کنار هم، یک عمل بینی ایده‌آل را رقم می‌زند.

مشاوره با بهترین جراح بینی گوشتی چگونه است؟

 • گوشتی بودن یا استخوانی بودن بینی
 • وضعیت بیمار
 • پزشک متخصص جراحی بینی که جراحی را برعهده دارد.

سعی کنید زمانی اقدام به جراحی بینی کنید که در سلامت کامل جسمی و روحی قرار دارید. به یک جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید. جراح بنیی، بینی شما را مورد معاینه قرار می‌دهد. از جراح بینی درخواست کنید تا اطلاعاتی درباره‌ی بینی‌تان در اختیار شما قرار دهد. بینی شما اگر گوشتی باشد، باید میزان گوشتی بودن آن مشخص شود. وضعیت استحکام غضروف‌ها،‌ ضخامت پوست بینی شما و خیلی مسائل دیگر در عمل بینی شما تاثیر خواهد گذاشت.

مشاوره با بهترین جراح بینی گوشتی چگونه است؟

 

مشاوره کاملی انجام دهید. مشاوره را می‌توانید نزد چند پزشک تکرار کنید. بهترین جراح بینی گوشتی،‌ جراحی است که واقع‌بینانه با شما صحبت کند. قرار نیست شما خیلی امیدوار از مطب پزشک بیرون بیایید. شما باید پیش‌بینی واقعی جراح بینی نسبت به شرایط بعد از عمل جراحی را از او جویا شوید. یکی دیگر از مسائلی که می‌توانید در جلسه مشاوره از پزشک جراح درخواست کنید، دیدن نمونه‌های عمل جراحی بینی گوشتی است که تا کنون انجام داده است.

 

میزان موفقیت جراحی بینی گوشتی

وقتی برای مشاوره نزد چند پزشک می‌روید چند سوال از آنها بپرسید و جواب سوالات را کنار هم قرار دهید. جواب‌ها ممکن است با هم متفاوت باشد. بهترین جراح بینی، پزشکی است که با بیمار صادق باشد. سوالاتی که باید درباره جراحی بینی گوشتی بدانید، این سوالات است. با توجه به وضعیتتان می‌توانید تعداد این سوالات را افزایش دهید.میزان موفقیت جراحی بینی گوشتی

 1. آیا می‌توانم بینی گوشتی خود را جراحی کنم؟
 2. آیا می‌توانم بینی خود را به هر حالتی که در ذهن دارم، تغییر دهم؟
 3. جراحی بینی گوشتی چند درصد وضعیت بینی من را بهتر می‌کند؟
 4. چقدر احتمال دارد جراحی بینی من برگشت داشته باشد و و طی گذشت سال‌ها دچار افتادگی شود؟
 5. جراحی بینی گوشتی من با چه روش و تکنیکی انجام می‌گیرد؟میزان موفقیت جراحی بینی گوشتی

باید بدانید که جواب پزشک به سوالات شما، ممکن است با جوابی که انتظار دارید، متفاوت باشد. برای جراحی بینی گوشتی خود،‌ نباید خیلی ناامید باشید. از سوی دیگر نباید درباره بینی خود بعد از عمل جراحی، خیلی رویایی فکر کنید. همه‌ی ما می‌دانیم که جراحی بینی‌های استخوانی شانس بیشتری برای زیبایی، نسبت به بینی‌های گوشتی دارند. این به این معنی نیست که بینی گوشتی شما قابل عمل جراحی نیست. به این معنی است که ممکن است نتوانید، هر ایده‌آلی را نسبت به جراحی بینی در ذهن خود پرورش دهید.

 

هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. بهترین کار این است که به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در تهران بگردید. سپس از او بخواهید هر آنچه درباره جراحی بینی گوشتی لازم است بدانید، به شما توضیح دهد. بعد از توضیحات جراح بینی، شما بهتر و واقع‌بینانه‌تر وارد عمل جراحی بینی می‌شوید.

یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 

یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

پیدا کردن این که چه کسی در تهران بهترین جراح بینی است با یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، کمی تفاوت دارد. مراجعین پزشک باید مورد بررسی قرار گیرند. وقتی از کسی درباره بهترین جراح بینی سوال می‌کنید، این سوالات را هم از او بپرسید:

 • آیا کار پزشک را، در عمل جراحی بینی گوشتی دیده است؟
 • آیا اطلاعاتی درباره کار پزشک در عمل جراحی بینی گوشتی دارد؟

اگر فرد موردنظر بینی خود را نزد پزشکی جراحی کرده است از او بپرسید بینی او استخوانی بوده یا گوشتی. اگر بینی او نیز از نوع گوشتی است، این سوالات را از او بپرسید:یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 • بینی قبل از عمل او در چه وضعیتی بوده؟
 • آیا رضایت کافی از عمل جراحی خود دارد؟
 • چند سال است که از جراحی بینی او می‌گذرد؟
 • آیا بینی عمل‌شده‌ی او دچار افتادگی شده است؟
 • از چه روش و تکنیکی برای عمل جراحی او استفاده شده؟
 • آیا پزشک جراح نسبت به نتیجه بعد از جراحی بینی او، پیش‌بینی درستی داشته؟

همه‌ی این سوالات باید در تحقیقات برای بهترین جراح بینی گوشتی در تهران پرسیده شود.

روش‌های بهترین جراح بینی گوشتی

این سوال تا حدی ممکن است سوال اشتباهی باشد. این که جراح بینی برای جراحی زیبایی بینی گوشتی شما چه راهی را انتخاب کند، باید با توجه به وضعیت بینی‌تان انجام گیرد.روش‌های بهترین جراح بینی گوشتی

 • ممکن است در حین عمل جراحی بینی، نیاز به تقویت غضرف باشد یا غضروف‌های بینی شما، نیاز به تقویت نداشته باشند.
 • شاید برداشت چربی به حالت بهتر بینی شما کمک کند، یا اینکه تغییر چندانی به آن ندهد.
 • یا این که نیاز باشد قبل از عمل جراحی و بعد از عمل جراحی مراقبت‌های خاصی صورت بگیرد.

همه‌ای موارد به تصمیم جراح بینی بستگی دارد. خوشبختانه وضعیت جراحی بینی گوشتی، نسبت به گذشته بهتر شده است. تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی وجود دارد تا جراحی بینی شما، به بهترین نحو ممکن صورت بگیرد. از جراح بینی خود بخواهید درباره انواع روش‌ها با شما صحبت کند. شما باید اطلاعات کافی از روند جراحی بینی گوشتی داشته باشید.

اعتماد به نظر جراح بینی گوشتی

کلام آخر این است که نباید توقع داشته باشید، پزشک هر تغییری را روی صورت شما انجام دهد. اخلاق پزشکی ایجاب می‌کند، پزشک مصلحت شما را در نظر بگیرد. بهترین جراح بینی در تهران، جراحی است که در درجه اول سلامت شما را درنظر بگیرد.اعتماد به نظر جراح بینی گوشتی بعد از درنظر گرفتن سلامتی شما، نوبت به بررسی خواسته شما می‌رسد. مسلما پزشک خواسته شما را در جراحی بینی در اولویت قرار خواهد داد.

 

 

دریافت مشاوره (کلیک کنید)