سلام مراجعه کننده عزیز

درباره دکترکمال هادی

دکتر کمال هادی متولد سال ۱۳۳۷ در شهر سنندج است. ایشان فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز است و سپس دوره تخصصی خود را در شهر رشت و در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گذرانده اند.
خدمات دکتر:

بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی
برجسته کردن گونه
جراحی زیبایی لاله گوش
لیزر و جوان سازی پوست
زاویه سازی صورت
جوانسازی صورت
جراحی بینی
جراحی پلک

drkamalhadi

آگاهی کامل از روند جراحی و آگاهی نسبی از حاصل آن حق شماست .

بازدیدکننده ی محترم، با سلام و سپاس ازتوجه شما، ورودتان را به سایت خوش آمد گفته و خوشحالم که با کمک فن آوری دیجیتال این مهم فراهم آمده است تا به عنوان یک عضو از جامعه ی پزشکی ایران بتوانم با هم میهنان در سراسر گیتی ارتباط برقرار نموده و از این دریچه در زمینه ی اعمال جراحی در رشته گوش، حلق و بینی و زیبائی صورت مبادله اطلاعات نمایم

به همین منظور امکان دریافت پیشنهادات و سئوالات شما در این سایت فراهم شده است. امیدوارم که اطلاعات موجود در این مجموعه مورد استفاده ی شما واقع گردد.

برای دریافت سئوالات، میتوانید از طریق گزینه ی ” سئوالات بازدیدکنندگان” اقدام فرمائید. از دریافت سئوالات شما خشنود شده و تلاش می کنم در اسرع وقت به آنها پاسخ دهم.

 

سخنی با شما

از آنجا که اعمال جراحی زیبائی بینی و صورت، اورژانس نیستند، بنابراین شایسته است، با صرف وقت کافی به طورکامل به سئوالات داوطلب پاسخ داده شود تا خواسته و انتظاراتش با اهداف واقعی و محدودیت های جراحی که درهر فرد خاص می باشد، ازسویی و معیارهای زیبائی صورت از سوی دیگر در تقابل قرار نگیرند و تصورات ذهنی داوطلب از آنچه که در آینده حاصل خواهد شد واقع گرایانه تر گردد،

زیرا خصوصیات ذاتی هر فرد مانند سن، پهن بودن و یا کشیدگی صورت، ساختمان غضروفی و استخوانی بینی یا ساختمان استخوانی فک، پیشانی و نوع پوست روی تصمیم گیری جراح و اظهارنظر وی پیرامون جراحی تاثیر مسقیم دارند. وضعیت سلامتی هر فرد، علاوه برپدیده ی ظرفیت ترمیم پذیری زخم درنتیجه ی جراحی تاثیر گذار می باشد.

بنابراین تصمیم برای انجام هرگونه عمل جراحی به منظور زیبایی تصمیمی مهم است وبهتر است که داوطلب ابتدا درباره ی آن خوب فکر کند، با نزدیکان خود مشورت نماید و چون در بسیاری از موارد عمل جراحی زیبایی بازگشت پذیر نمی باشد نباید سرسری گرفته شود

و باید از آنچه که می خواهد به درستی اطلاع داشته باشد. در ضمن، عمل جراحی زیبایی یک اقدام شخصی است، و نباید آن را به خاطر کسی مثلاً همسر انجام داد، زیرا اگرهمسر شخصی از او خشنود نیست، مشکل با جراحی حل نمی شود.

دعوت از دکتر کمال هادی از شبکه ۷ برنامه دکتر سلام

 

دعوت از دکتر کمال هادی از شبکه دو سیما

دریافت مشاوره (کلیک کنید)