9 نکته بسیار مهم که قبل از انجام جراحی پلاستیک باید بدانید!

نکات قبل از عمل جراحی بینی

9 نکته بسیار مهم که قبل از انجام جراحی پلاستیک باید بدانید! بسیاری از مردم قبل از اینکه جراح پلاستیک را انتخاب کنند، مرتکب اشتباهات زیادی می شوند. آیا هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم آنرا در چند مورد خلاصه کنیم ؟ چرا، وجود دارد و من نُه مورد از شایع ترین اشتباهاتی که افراد در انتخاب جراح پلاستیک دچار می شوند را به طور خلاصه بازگو میکنم:
حتی اگر شما یا کسی که می شناسید لزوما به جراحی پلاستیک توجه ای ندارد، پیشنهاد می کنم این مقاله را بخوانید زیرا این چیزی است که بهتر است آن را نادیده نگیرید!9 نکته بسیار مهم که قبل از انجام جراحی پلاستیک باید بدانید!

نکات قبل از عمل جراحی بینیاشتباه اول: ندانستن اینکه پزشک خوب واقعا کدام است؟

فقط به این دلیل که کسی تبلیغاتی را انجام نمیدهد، به این معنا نیست که آن پزشک دانش، مهارت و تخصص کافی را در عمل جراحی ندارد؛ ازعوامل مهم انتخاب یک جراح کیفیت جراحی ها، رضایت مندی بیماران و نتیجهٔ کار می باشد.
انتخاب بهترین جراح بینی باید بسیار هوشمندانه باشد و نمونه کار های ان جراح را باید مورد بررسی قرار داد، دوستان و خانواده ممکن است به عنوان منبع ارجاع خوب به نظر برسند، به این شرط که تجربه عمل جراحی داشته باشند – اما به یاد داشته باشید که هر کس به طور متفاوتی عمل جراحی می شود؛ و برای آنها با روش خاص خودشان ممکن است برای شما با روش دیگری، یا جراح دیگری مناسب باشد.

اشتباه اول: ندانستن اینکه پزشک خوب واقعا کدام است؟

هیچ جایگزینی برای تحقیق وجود ندارد پس در انتخاب پزشک خود بسیار تحقیق کنید. بنده این افتخار را دارم که غالب بیماران خود را راضی و با درصد بالایی از موفقیت به انجام رسانم. پیش از عمل و در مشاوره سعی میکنم بیمار را از آنچه که برایش انجام میشود آگاه کنم و من نیز از خواسته های او باخبر شوم، زیرا آگاهی از ایده های بیمار و فهم درست بیمار از سبک و روش جراح، میزان نارضایتی بعد از عمل را به پایینترین سطح میرساند.

اشتباه دوم: انتخاب جراح خود بدون در نظر گرفتن تخصص جراح

آیا تا به حال فکر کرده اید تفاوت بین جراح عمومی و جراح پلاستیک چیست؟ باید اطلاعاتی در این زمینه داشت پزشکان جراح عمومی می توانند عمل جراحی پلاستیک همانند جراحان پلاستیک انجام دهند. ولی این مورد میتواند خسارت جبران ناپذیری به بار آورد. انجام عمل جراحی توسط جراحی جایز است که است که دوره تحصیلات و آموزش های گسترده جراحی مربوطه را گذرانده باشد تا احتمال خطر و عوارض کاهش یابد. اما حتی بیشتر از آن، میزان مهارتهای لازم و داشتن استعداد تفاوت بین جراحان را تعیین میکند. لذا همه جراحان برابر نیستند..یکی از بهترین روش ها مشاهده نمونه کارهای آنها می باشد .

اشتباه دوم: انتخاب جراح خود بدون در نظر گرفتن تخصص جراح

اشتباه سوم: در نظر نگرفتن شرایط فیزیکی خود

بسیاری معتقدند که مهارت جراح است که تعیین می کند که انجام جراحی چگونه خواهد شد. اما غیر از مراقبت بیمار و مهارت جراح، عوامل ژنتیکی بیمار و آنچه که در روند ترمیم زخم تأثیر دارد در نتیجه کار تأثیر گذار هستند.
یک جراح پلاستیک توانمند می تواند آن دو پدیده فوق را دقیقاً در دو نفر مختلف در نظر داشته باشد : یکی که با شایع های ناخوشایندی بهبود می یابد – و یکی که عوامل ژنتیکی و روند ترمیم زخم نرمال و هنجاری دارد.

لذا پیش از شروع عمل جراحی احتمالات در ذهن پردازش میشوند، مخصوصا اگر پوست تیره رنگ باشد، تیرگی بیشتر پوست، شما را بیشتر در معرض خطر در روند ترمیم زخم قرار می دهد.

قبل از اینکه تصمیم انجام جراحی اتخاذ کنید، پیشنهاد میکنم برای مشاهده نمونه کارهای ما به گالری وب سایت مراجعه کنید!

اشتباه چهارم: فراموش کردن نکاتی درباره عوارض احتمالی

درست است، عوارض احتمالی، یعنی اتفاقی که ناخواسته ایجاد میشود، یعنی علیرغم در نظر گرفتن تمام تمهیدات، و رعایت کردن تمام اصول و نکات جراحی و ایمنی کار، در نهایت عارضه ای ایجاد شود. برای هر جراح و هر عمل جراحی بینی این اتفاق ممکنست رخ دهد؛ همانطور که می گویند، دانش، پادشاه است و برای ما وشما مهم است که شما درک کامل از خطرات مربوط به تصمیم گیری آگاهانه داشته باشید.

اشتباه چهارم: فراموش کردن نکاتی درباره عوارض احتمالی

آنچه در این خصوص حائز اهمیت است، نسبت شیوع عوارض احتمالی است که در دستان جراحهای مختلف نسبتهای متفاوتی دارد و ما این احتمال را نسبت به آمارهای جهانی و ایران به پایینترین سطح رسانده ایم.
بله، چیزی ممکن است اشتباه شود. این احتمال در هر مرحله ای از روند جراحی وجود دارد. .
شما نباید نگران باشید و از جراح نخواهید که میزان عوارض واقعی را برای روش انتخابی شما اعلام کند، زیرا چنین چیزی ممکن نیست.
چیزی که شما باید بخواهید اینست که عمل جراحی به درستی انجام شود.

زیرا اگر شما برای جراحی ترمیمی مراجعه کرده اید متفاوت از اولین بار شما است و هزینه درمان برای جراحی های ترمیمی بیشتر از هزینه جراحی اولیه است و به احتمال زیاد دردناکتر خواهد بود.
همانطور که می گوییم، شما تنها یک بدن دارید. اطمینان حاصل کنید که از آن مراقبت می کنید. عمل جراحی خود را یک بار انجام دهید و آن را درست انجام دهید پس با انتخاب درست جراح آرامش و اعتماد به نفس را برای خود کسب کنید

اشتباه چهارم: فراموش کردن نکاتی درباره عوارض احتمالی

اشتباه پنجم: اقدام به انجام عمل جراحی به دلایل اشتباه است.

بهترین بیماران کسانی هستند که اهداف واقع بینانه برای تغییر یک ویژگی فیزیکی دارند که آنها می خواهند آن بهبود پیدا کنند.
مهم این است که شما به دلایل درست انگیزه دهید و قبل از اینکه هرگونه اقدام را انجام دهید، احساسات خود را آماده کنید، آماده باشید. این باید تصمیم شما و تمایل شما به تنهایی برای ادامه دادن باشد – نه کسی دیگر.
جراحی پلاستیک ممکن است اعتماد به نفس شما را تقویت کند تا به شما کمک کند با اطمینان بیشتری به چالش های زندگی خود برسید.

اشتباه پنجم: اقدام به انجام عمل جراحی به دلایل اشتباه است.

اشتباه ششم: فراموش کردن این موضوع که ایا اصلا من نیاز به جراحی دارم؟

فکر می کنید چند نفر این موضوع مهم را در نظر می گیرند؟ یا بیشتر از چند نفر، به راحتی آن را کنار می گذارند؟
در رابطه با این موضوع از جراح متخصص مشورت بگیرید! جهت مشاوره رایگان در این خصوص با مطب ما تماس حاصل فرمایید!
این بسیار آسان است که بتوانید از آن لذت ببرید تا روی رویاها و خواسته های خود با تمام منطق تمرکز کنید .

اکنون زمان آن نیست که اجازه دهید عواطف، آنچه که شما را تحسین می کند، به شما دیکته شود. حالا وقت آن است که برای درک نیاز به جراحی یا بی نیازی از یک جراحی برای تناسب طبیعی بدن خود، به منظور ارتقاء آنچه شما در حال حاضر و بر آن استوار هستید، با یک جراح پلاستیک و ترمیمی مشورت کنید.
آنچه که اغلب باید انجام دهیم این است که ما مردم را به واقعیت های سخت آنچه که هست، باز می گردانیم، و آنچه که به نوعی در بدن آنها زیبا نیست به آنها نشان می دهیم، شاید شما از دیدگاه پزشکی شخصی باشید که کاندید خوبی برای جراحی خاصی نباشید، و از انجام آن پشیمان شوید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا نگاهی طبیعی به خود داشته باشید.

اشتباه هفتم: انتخاب جراح بر اساس قیمت پایین

شما یک محصول را از قفسه خریداری نمی کنید. شما می توانید به یک فروشگاه بروید و یک جفت کفش را به قیمتپنجاه هزار تومان ببینید و یک جفت کفش را به قیمت دویست هزار تومن ببینید.آیا یک محصول برتر از دیگری است؟ البته همینطور است.دانستن هزینه جراحی بینی مهم است

همه جراحان پلاستیک یکسان نیستند. آنها محصول نیستند؛ آنها بر اساس مهارت، دانش، تجربه و استعدادشان و البته شرافت کاری خدماتی را عرضه می کنند. فکر می کنید بهترین نیاز به تخفیف چیست؟ آیا فکر می کنید یک شرکت معروف مثل آدیداس کفش های پانصد هزار تومانی خود را به قیمت پنجاه هزار تومان خواهد فروخت؟
زمانی که شما یک جراح پلاستیک با جراحی تخفیف یافته را می بینید، از خود بپرسید “چرا”؟
اگر شما خانه خود را فروخته اید، چرا از آن تخفیف می دهید؟ چون شما نمیتوانید آن را بفروشید. چرا نمیتوانید آن را بفروشید؟ از آنجا که قیمت آن به همان اندازه ارزش ندارد شما چیزی رو خواهید گرفت که قیمتش رو پرداخت کردید.!اشتباه هفتم: انتخاب جراح بر اساس قیمت پایینیا همون ضرب المثل قدیمی که میگن :هر چقدر پول بدید همون قدر آش میگیرید!:)
بله، هزینه قطعا یک عامل است – فقط اجازه ندهید که یک عامل تعیین کننده باشد.
مراقب باشید فکر جراحی ارزان، به قیمت از دست رفتن شادابی آینده تان تمام نشود. زیرا برای صورت و زیبایی شما نمیتوان قیمت تعیین کرد، آن گرانبها ترین دارایی شماست.

اشتباه هشتم: عدم افشای تمام اطلاعات به جراح خود

بدون همه حقایق، چگونه می توانید یک تصمیم گیری آگاهانه و مناسب در مورد جراحی خود اتخاذ بکنید؟ خوب همین کار را برای جراح انتخاب شده شما نیز اعمال می شود. اگر شما به او تمام حقایق را نگویید او می تواند تصمیم اشتباهی برای شما بگیرد و شما هزینه آن اشتباه را پرداخت خواهید کرد.
آیا می دانید که مکمل های غذایی می توانند بر بدن شما واکنش نشان دهند ؟
قرص های رژیم غذایی، تقویت کننده های متابولیک، تقویت کننده های چربی، هر چه که باشد، می تواند قلب شما را تحریک کند و باعث توقف قلب شود. سیگار شانس عوارض ریوی را پس از یک بیهوشی تا شش برابر افزایش می دهد اگر سیگار را در در طول روز مصرف میکنید، صادق باشید به جراح خود بگویید که فقط سیگار می کشید .
پزشکان باید همه چیز را بدانند. آنها نمی توانند درباره شما قضاوت کنند – آنها به سادگی از اطلاعات مهمی برای کمک به حفظ امنیت شما ضروری باشد می پرسند و ان اطلاعات می توانند بسیار کاربردی باشند.

اشتباه هشتم: عدم افشای تمام اطلاعات به جراح خود

اشتباه نهم: انتخاب پزشک جراحی که با آن راحت نیستید.

اگر احساس راحتی با جراح خود نمیکنید بلافاصله از مطب خارج شوید.
آیا شما از یک هواپیما با شخصی که یک مدرس اسکیت هست که شما احساس راحتی نمی کنید و نه اعتماد دارید از هواپیما به بیرون پرش میکنید؟
جراحی یک کار یک باره نیست – باید بازدید های مکرری صورت بگیرد.

در اصل شما به یک نوع رابطه با یک جراح وارد می شوید، جایی که مهم است که شما اعتماد و اعتماد به نفس کامل داشته باشید. اگر شما با جراح راحت نباشید، چه چیزی باعث می شود شما فکر کنید که او چه کار بدون نقصی برای شما انجام خواهد داد؟

خدمات جراحی و زیبایی دکتر کمال هادی بهترین جراح بینی در تهران به شرح زیر می باشد

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی

جوانسازی پوست با لیزر

جوان سازی کردن پوست و بالا کشیدن صورتاشتباه نهم: انتخاب پزشک جراحی که با آن راحت نیستید.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 بالا کشیدن خم های ابرو و پیشانی

جراحی زیبایی لاله گوش

برجسته کردن گونه

به جرات می توان گفت یکی از بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی در تهران دکتر کمال هادی هستند که نمونه کارهای زیادی در این زمینه دارند.

 

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)